Preskočiť na obsah Preskočiť na ľavý panel Preskočiť na pätičku

Pozastavenie bohoslužieb- Szentmise megszüntetése jan.24.ig

NOVÉ PRAVIDLÁ PRE VEREJNÉ BOHOSLUŽBY – OD 1. JANUÁRA sú v našej obci pozastavené.

Értesítjük a lakosságot hogy mától kezdve január 24. nem lesznek szentmisék.

Od piatka 1. januára 2021 až do 24. januára 2021 sú pozastavené verejné slávenia bohoslužieb. Toto platí vo všetkých slovenských diecézach a eparchiách na základe Uznesenia vlády Slovenskej republiky č. 808 z 31. decembra 2020, ktoré obmedzuje slobodu pobytu a pohybu zákazom vychádzania a na základe Vyhlášky 77 Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky, nadobúdajúcej účinnosť 1. januára 2021. Slovenskí biskupi toto nariadenie zobrali na vedomie a kňazov i veriacich žiadajú o jeho dodržanie, zároveň tiež prosia o veľkú trpezlivosť, ktorá bude pre dané obdobie mimoriadne potrebná.