Preskočiť na obsah Preskočiť na ľavý panel Preskočiť na pätičku

II.kolo celoplošného testovania v obci Kyselica II.országos tesztelés Keszölcésen

Oznámenie.!!!
Vážení občania.
Dňa 08.11. v nedeľu sa u nás v obci pri kultúrnom dome bude konať druhé kolo celoplošného testovania v čase od 08.00 hod. do 20.00 hod. s prestávkami od 12:00 tej hod. do 13:00 a poobede od 17:00 tej hod. do 17:30 hod.
Testovania sa môžu zúčastniť všetci obyvatelia, bez ohľadu na trvalé bydlisko.
Je potrebné sa preukázať občianskym preukazom a u detí kartou poistenca.
Testovanie bude dobrovoľné a budú sa na ňom môcť zúčastniť všetci od desať rokov.
Občanov s trvalým a prechodným pobytom v Kyselici prosíme aby sa dostavili na testovanie vo vyhradenom čase od 08:00.hod. do 12. tej hod, kedy budú uprednostení. Tí ktorí sa nedostavia vo vyhradenom čase, musia počítať s dlhším čakaním v rade.
Celé testovanie bude trvať do 20: 00 hod.
Testovanie bude prebiehať vo vonkajšom prostredí. Postup odberov bude jednosmerný, aby sa znížil počet osôb na jednom mieste. Vchod na testovanie bude smerom od Hostinca ku kultúrnemu domu, žiadame Vás dodržiavať odstupy 2 metre v čakaní v rade . Testovanie prebehne za prísnych epidemiologických opatrení.
Na poriadok a dodržiavanie pravidiel bude dohliadať prítomný príslušník Policajného zboru SR a Ozbrojených síl SR.
 
 
Kedves lakosok.!!!!
Értesítjük a lakosságot hogy vasárnap November 8-án a második kör országos tesztelésére kerül sor falunkban reggel 08.00 -tól- 20.00 -ig. Ez idő között 12:00 -tól 13:00 -ig és 17:00 -tól 17:30- ig szünet lesz. A tesztelés minden lakos számára elérhető, függetlenül állandó lakóhelyétől.
Igazolni kell személyi igazolvánnyal , gyermekek esetében pedig a az egészségügyi biztosító kártyával.
A tesztelés önkéntes lesz, és tízéves kortól mindenki részt vehet.
Kérjük a falu lakosait jelenjenek meg 08.00 -tól 12.00 -ig ez időben a község lakosai előnybe lesznek részesítve . Aki viszont ez idő után vesz részt a tesztelésen számoljon a hosszabb várakozással.
Tesztelés községünkben 20.-ig lesz.
A tesztelés a szabadban történik. A mintavételi eljárás egyirányú lesz az egy helyen lévő emberek számának csökkentésére. • A bejárat a tesztelésre a vendéglő felől lesz a kultúrház irányába. Kérjük a lakosságot a sorban állás közben betartanni a 2 m. távolságot.
A vizsgálat szigorú epidemiológiai intézkedések mellett történik.
A rendet és a szabályok betartását a Szlovák Köztársaság Rendőrségének és a Szlovák Köztársaság Fegyveres Erőinek jelenlévő tagja felügyelik.